Krāslava TiTiCe > Privātuma noteikumi

Vispārīgie noteikumi

Šie ir interneta vietnes kraslava.titice.lv un viedtālruņa lietojumprogrammas lietošanas noteikumi.

Šie noteikumi ir spēkā no 2020. gada 1. jūniju.

Privāto datu aizsardzība

Preces internetā pasūta tehnoloģiski advancēti lietotāji. kraslava.titice.lv ļoti augsti vērtē klientu privātumu un tāpēc nodrošinās, ka nekāda privātā informācija netiek nodota trešajām personām. kraslava.titice.lv īsteno noteikumus atbilstoši likumam par privāto datu aizsardzību un ES direktīvām.

Apskatīt un rediģēt personas datus

Saskaņā ar likumu par personas datu aizsardzību, Jums ir tiesības apskatīt un rediģēt visu savu personīgo informāciju, ko mēs esam saglabājuši. Lai to izdarītu, lūdzu, sazinieties ar mums – info@titice.lv.

Personas datu apstrāde

Klienta personas dati tiek izmantoti tikai saskaņā ar šiem noteikumiem. kraslava.titice.lv nepārdod, nenodot un nepublicē klientu datus trešajām personām komerciālos mērķos un vai jebkuru citu mērķu vārdā. Mēs atklājam tikai Jūsu adresi un telefona numuru Tirgotājiem, no kura pasūtītājāt, lai nodrošinātu piegādi. Izņēmumi ir pieprasījumi no Latvijas Republikas tiesībsargājošām iestādēm. Klients, sniedzot informāciju un datus kraslava.titice.lv, apstiprina, ka viņš ir sniegto personas datu īpašnieks (subjekts) vai persona, kurai ir likumīgi pamatotas tiesības šādus datus sniegt.

Saistība ar Tirgotājiem, kas uzskaitīti tīmekļa vietnē un aplikācijā

kraslava.titice.lv ir tikai un vienīgi interneta un mobilo aplikāciju lietotnes platforma, kas nodrošina daudzu Tirgotāju uzņēmumu informāciju un preču pasūtīšanas iespēju. Līdz ar to - pasūtot preci kraslava.titice.lv interneta vai mobilajā lietotnē, Jūsu pasūtījums automātiski nonāk pie Tirgotāja. Ja kādu iemeslu dēļ piegāde nav iespējama, Tirgotājs sazināsies ar Jums, cik ātri vien iespējams. kraslava.titice.lv nodrošina starpnieka lomu šajā procesā. Faktiskie piegādes nosacījumi var mainīties, jo tie ir atkarīgi no izvēlētā Tirgotāja. kraslava.titice.lv atbildība beidzas, nosūtot Jūsu pasūtījumu izvēlētajam tirgotājam. Tomēr centīsimies problēmsituācijās Jums palīdzēt.

Sūdzību apstrāde

kraslava.titice.lv nav atbildīgs par pakalpojumu (-iem), ko tirgotājs ir ievietojis mūsu interneta vietnē. Ja radušās kādas problēmas, tās vislabāk risināt pa tiešo ar Tirgotāju. Tomēr Jūs varat iesniegt sūdzību, nosūtot e-pastu uz šādu adresi - sudzibas@titice.lv. Katru sūdzību mūsu komanda apstrādāts, cik ātri vien iespējams.

Sīkdatnes

kraslava.titice.lv izmanto sīkdatnes, lai palielinātu apmeklējuma ērtumu, kas palīdz Jums ātrāk veikt nākamo pasūtījumu.

Cenas

Cenu aktualitātei seko līdzi Tirgotājs, ja pamanat cenu neprecizitāti, lūdzu sazinieties ar Tirgotāju.

Atbildība

kraslava.titice.lv dara visu iespējamo, lai nodrošinātu visaugstāko iespējamo pakalpojumu kvalitāti saviem klientiem. kraslava.titice.lv neuzņemas nekādus riskus un atbildību par interneta vietnes darbību vai piedāvātajiem pakalpojumiem.

kraslava.titice.lv un dotos noteikumus regulē Latvijas Republikas likumdošana.

Visus jautājumus var adresēt:

SIA TiTiCe

Reģ.Nr.54103118211

Leona Paegles iela 9 - 97, Valmiera

Latvija

Prece ievietota grozā
X